شادیانه سرگرمی ، آموزش و امنیت را در فضای مجازی ، برای کودکان ونوجوانان به همراه می آورد .

معرفی برنامک شادیانه

برنامک شادیانه، محیطی جذاب را برای کودکان ایجاد کرده است تا در کنار همسان­سازی دستگاه­‌های هوشمند با روحیه کودکان، محتوای سرگرم کننده و آموزشیِ ایرانی-اسلامی را متناسب با فرهنگ بومی در اختیار آنان قرار دهد . به بیان دیگر شادیانه یک رابط کاربری مناسب، سرگرم کننده و ایمن، ویژه کودکان است .

اما داستان شادیانه همین جا به اتمام نمی‌­رسد، چرا که شادیانه دسترسی­‌هایی را که والدین برای کودکان مجاز می‌دانند در اختیار کودک قرار می‌دهد، به این معنا که والدین تعیین خواهند کرد تا کودکشان کدام تصویر، صوت یا موسیقی، ویدئو، برنامه و یا محتوا را در اختیار داشته باشد.

راستی دوست دارید کودکتان با برنامه زمانی و منظم از گوشی یا تبلت استفاده کند و ساعاتی خاص از این سرگرمی­‌ها بهره ­مند شود، یا اصلاً دسترسی بدون محدودیت زمانی مدنظر شماست؟! البته تصمیم گیرنده شما هستید!؟

 در صورت تمایل می‌توانید مدت زمان استفاده از دستگاه هوشمند( تبلت یا تلفن همراه ) خود را برای کودک تعیین و مدیریت نمایید.

البته جای نگرانی برای تغییر احتمالی تنظیمات مدیریت والدین بر روی دستگاه هوشمند نیست چرا که ما مدیریت بخش والدین و امکان خروج از برنامه را با یک رمز 4 رقمی مصون نگه داشته­ ایم.

 

گردش در دنیای شادیانه

با ورود به دنیای شادیانه، محیط کاربری امن کودک فراخوانده می‌شود و دیگر امکانی برای خروج از آن وجود ندارد (مگر با ورود رمز والدین ) خوب پس با خیال راحت از اینکه اطلاعاتتان پاک شود یا در دسترس کودک قرار گیرد، شادیانه را اجرا کرده و دستگاه هوشمند( تلفن همراه یا تبلت ) خود را با کودکتان تنها بگذارید، ما هوای کودک شما را داریم.

البته قبل از رفتن سری به قسمت والدین بزنید، کمی حوصله به خرج دهید و محتوای مطلوب برای کودکتان را در دسترس دلبندتان قرار دهید .

پروفایل کودک خود را تکمیل کنید، چرا که ما بر اساس همین اطلاعات برای کودک شما محتوای رایگان آموزشی و سرگرمی را آماده کرده و در اختیارش قرار می‌دهیم .

 

عکاسی با شادیانه

عکاسی با شادیانه برای کودک شما ساده و جذاب است . این موضوع زمانی جالب­تر می‌شود که کودک در گالری تصاویر خود تنها عکس‌هایی را می‌تواند ببیند که خود او گرفته و امکان دسترسی به سایر عکس‌های گرفته شده توسط والدین در خارج از محیط شادیانه را ندارد (مگر با اجازه والدین ).

 

پوسته­ های شادیانه

دوست داری محیط شادیانه چه جوری باشه؟ در این بخش کودک می‌تواند از میان پوسته‌های جذاب شادیانه یکی را انتخاب و جایگزین نماید. 

 

نگارخانه شادیانه 

گالری‌های تصویر، ویدئو و صوت با امکان مدیریت والدین برای نمایش آنچه می‌خواهند در دسترس کودک باشد. 

 

 رادیو تماشا

تماشاخونه:

محتوای ویدویی با امکان انتخاب کودک که همواره محتوای برنامه‌های این تماشاخونه همواره در حال بروزرسانی است، پس نگران تکراری شدن و از دست دادن برنامه‌های شبکه کودک و نوجوان نباشید، چون همیشه با تماشاخونه در دسترس شماست.

رادیو کودک:

هر روز کلی شعر،قصه و لالایی در برنامک رادیو شادیانه پخش می‌شود.

 

شهر بازی شادیانه

بازی، سرگرمی، آموزش و خلاقیت در شهربازی شادیانه با دسترسی به صدها برنامک ویژه کودکان؛ سعی شده است در شهربازی شادیانه برنامک‌هایی با هدف ارتقاء توانمندی‌های یادگیری کودک ارائه‌ شوند و شامل انواع آموزشهای رسمی و غیر‌رسمی و همچنین برنامک‌هایی که می‌تواند در شکوفایی خلاقیت‌های کودکان نقش داشته باشد در اختیار کودک قرارگیرد.

 

نقاشی با شادیانه

نقاشی و رنگ آمیزی همیشه از سرگرمی‌های مورد علاقه کودکان است، شادیانه محیطی جذاب برای نقاشی کودکتان فراهم کرده است تا لذت نقاشی را در دستگاه هوشمند خود هم تجربه کند.

 

مرورگر شادیانه

ما به فکر وبگردی کودکان هم بوده ایم، مرورگر ویژه کودک  شادیانه، دسترسی کودک را به وب سایت‌های تایید شده توسط والدین و شادیانه را مقدور می‌سازد و محتوای غیراخلاقی و نامناسب را از دسترس کودکان دور نگه می‌دارد.